Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure

Çmimi ishte: 11,500 Lekë
5,700 Lekë
Ju Kurseni: 5,800 Lekë (50%)
Transport Falas
- 50%
LUGUS Mesazh
5FC3C8F1DD5F1
In Stock
+

Sasia minimale për "Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure" është 1.

LUGUS ju ofron kepuce dimerore per meshkuj.

Cilesi maksimale, material 100% LEKURE brenda dhe lekure nobuk jashte, komoditet.

Model teper i vecante edhe trendy.

Dhurojini kembeve tuaja jetgjatesi perfshire me higjene maksimale.


Per cdo pyetje ose paqartesi mund te na kontaktoni.


Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 14 Ditëve
3,500 Lekë
Masa: M
4,000 Lekë
Masa: M, M-L
4,200 Lekë
Masa: L
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
4,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: M-L, L
1,700 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: XXL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
2,400 Lekë
Masa: M-L, L