Çmimi ishte: 11,500 Lekë
5,700 Lekë
Ju Kurseni: 5,800 Lekë (50%)
Transport Falas
- 50%
LUGUS Mesazh
In Stock
+

Sasia minimale për "Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure" është 1.

LUGUS ju ofron kepuce dimerore per meshkuj.

Cilesi maksimale, material 100% LEKURE brenda dhe lekure nobuk jashte, komoditet.

Model teper i vecante edhe trendy.

Dhurojini kembeve tuaja jetgjatesi perfshire me higjene maksimale.


Per cdo pyetje ose paqartesi mund te na kontaktoni.


Ngjyra:
Kafe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 14 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
3,500 Lekë
Masa: M
4,000 Lekë
Masa: M, M-L
4,200 Lekë
Masa: L
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
4,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

3,000 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, XL, XXL
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,500 Lekë
Masa: M
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec