Shall dimeror per meshkuj

Write a review
1,900 Lekë
A130
In Stock
+

Shall per meshkuj, shume cilesor, mjaft i ngrohte dhe i bute.

kaloje dimrin sikur mos te ishte aty "ky shall jua mundeson kete"

Ngjyra e shallit eshte Gri,pak Bezhe dhe e zeze

Shalli eshte nje prerje "Standarte"

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: S
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: XL
1,200 Lekë
Masa: L, L-XL