Çmimi ishte: 1,800 Lekë
1,000 Lekë
Ju Kurseni: 800 Lekë (44%)
- 44%
A116
In Stock
+

Gjendje ka mbetur vetem Ngjyra GRI Dhe  Masa: XL dhe XXL

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Gjendje Vetem Ngjyre Gri

Cmimi i sugjeruar 20 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M-L
1,300 Lekë
Masa: XL
Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL

Produkte Të Rastit