Bluze nga s Oliver Refocus

1,600 Lekë
RM06
In Stock
+

Bluze me menge te shkurtera dhe ngjyre midis jeshiles dhe ngjyre ulliri

cilesi e garantuar nga s oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Ulliri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,200 Lekë
Masa: S, S-M
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masa: S