Bluze pe meshkuj super cilesi

2,300 Lekë
In Stock
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 67 cm në madhësi L

Sugjerohet per dite vjeshte dhe pranvere, gjithashtu dhe per dite dimri me dicka siper si xhakete apo xhup

Gjendje: Masa L

Materiali 100% pambuk

Marka: Q/S cilesi e larte

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XL