Kanatjere per meshkuj

1,500 Lekë
SD185
In Stock
+

Kanatjere per meshkuj  100% pambuk

Cilësi e larte

ne etikete shkruan mase L , por eshte mase gjermane dhe tek ne në Shqipëri eshte mase XL

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,150 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec
1,800 Lekë
Masa: S-M, M
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec