Këmishë me menge te shkurtera

Write a review
1,800 Lekë
D100
In Stock
+

kemishe jeshile me menge te shkurtera shume e bukur

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M-L
800 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,900 Lekë
Masa: L, 3XL, 5XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL