Kemishe per meshkuj me menge te gjata

Write a review
2,000 Lekë
A128
In Stock
+

kemishe shum e bukur nga s oliver 

prerje regular fit

Materiali 100% pambuk

te pershtatshme per cdo okazion. dhe per stinen e pranverese, vjeshtes, mbremje verore dhe dite dimri me nje xhakete apo xhup siper

i vetmi problem qe do keni do jete pse nuk bleva dy cope :D 

cmimi i sugjerurar 39.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,100 Lekë
Masa: M, M-L