Kemishe per Meshkuj me menge te shkurtera

Write a review
2,500 Lekë
SD177
In Stock
+

Kemishe per meshkuj, super cilesi

shume e bukur dhe unike

kemisha eshte mase nr 39 e pershtatur  L dhe XL

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Italiane
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,800 Lekë
Masa: M