Polo nga S Oliver

1,600 Lekë
RM03_C227
In Stock
+

Bluze polo  shume te bukura dhe origjinale S Oliver

cilsesi absolute

vjen ne 3 ngjyra , Portokalli, Blu, dhe e Zeze


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
2,600 Lekë
Masa: L
1,600 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,400 Lekë