Xhup per meshkuj nga S Oliver

3,800 Lekë
SD143
In Stock
+

Xhup per meshkuj shume i bukur dhe i rehatshem.

kaloje dimrin me kte xhup sikur mos te kishte fare dimer

Materiali: 58% poliester, 42% poliakrilik

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Cmimi i sugjeruar eshte 89.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Dimër