Gjysme cizme femrash 100% LEKURE

Çmimi ishte: 13,900 Lekë
6,950 Lekë
Ju Kurseni: 6,950 Lekë (50%)
Transport Falas
- 50%
LUGUS Mesazh
In Stock
+

Sasia minimale për "Gjysme cizme femrash 100% LEKURE" është 1.

LUGUS ju ofron gjysme cizme femrash.

Cilesi maksimale, material 100% LEKURE nubuck jashte dhe veshje e brendshme me push, komoditet.

Dhurojini kembeve tuaja jetgjatesi perfshire me higjene maksimale.

Shume te rehateshme per perdorim te perditshem.


Per cdo pyetje ose paqartesi mund te na kontaktoni.

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 14 Ditëve
Gjysme cizme femrash 100% LEKURE
Transport Falas
- 50%
13,900 Lekë 6,950 Lekë
Gjysme cizme femrash 100% LEKURE
Transport Falas
- 50%
13,900 Lekë 6,950 Lekë

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: 3XL
2,600 Lekë
Masa: S, S-M, M, M-L
2,000 Lekë
Masa: XL
2,500 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,400 Lekë
1,300 Lekë
Masa: XL, XXL