Atlete per meshkuj 100% lekure

Çmimi ishte: 15,000 Lekë
9,500 Lekë
Ju Kurseni: 5,500 Lekë (37%)
Transport Falas
- 37%
LUGUS Mesazh
In Stock
+

Sasia minimale për "Atlete per meshkuj 100% lekure" është 1.

Kepuce atlete per meshkuj material 100% lekure natyrale e plote dhe super cilesore. Lekura e jashtme nobuk i cilesise se larte qe pastrohet lehtesisht me nje lecke te lagur me uje. Gome e larte dhe e plote, e pershtatshme per ditet e ftohta dhe me lageshtire. Perkulshmeria dhe elasticiteti i gomes ben te mundur nje ecje sa me te lehte, te bute dhe te sigurte. Kepuce atlete Ted Lapidus, prodhim italian, jane te punuara me dore me kujdes dhe perkushtim maksimal nga ekspertet e fushes per ti ofruar klienteve te tyre komoditet maksimal dhe higjene. Te pershtatura per kembe delikate qe kerkojne perkujdesje maksimale, Ted Lapidus jane zgjedhja ideale. Ndertimi i tyre pa asnje trajtues kimik, i mban kembet tuaja te shendetshme dhe pa asnje rrezik alergjik. Parametrat ndertues te kepuces ju japin mundesi pershtatje maksimale me kembet tuaja dhe mbrojne posturen duke je lehtesuar ne ecje. 

Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 14 Ditëve
Kepuce atlete per meshkuj 100% lekure
Transport Falas
- 30%
13,900 Lekë 9,700 Lekë
Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure
Transport Falas
- 50%
11,500 Lekë 5,700 Lekë
Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure
Transport Falas
- 50%
11,500 Lekë 5,700 Lekë
Atlete per meshkuj 100% lekure
Transport Falas
- 30%
12,000 Lekë 8,400 Lekë
Atlete per meshkuj 100% lekure
Transport Falas
- 37%
15,000 Lekë 9,500 Lekë

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,900 Lekë
Masa: XL, XL-XXl, XXL
700 Lekë
1,700 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec