Bluze e bardhe per djem 3-4 vjec

Write a review
1,100 Lekë
KD632
In Stock
+

bluze e bardhe nga marions , pjesa e qafes dhe menget ngjyre portokalli si dhe ne anen e dhjathte tre shirita me ngjyre , te zeze,jeshile,dhe portokalli

materiali 100% pambuk

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

2,300 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,600 Lekë
Masa: XL
2,700 Lekë
Masa: S, S-M