800 Lekë
KD607
In Stock
+

Bluze verore pa menge per djem

marka marions

materiali : 100%pambuk

Marka:
Marions
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Bluza shume e bukur dhe cilesore, ja bleva djalit dhe jam e kenaqur mw kte blerje
Vlerësimi Juaj
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
3,000 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: XXL, 3XL