1,400 Lekë
KD621
In Stock
+

kemishe e bardhe per djem 

menge te shkkurtera

materiali 100% pambuk

larje ne lavatrice mbrapsht

temperatura max 30 grade

lajeni me rroba  pa ngjyre

materiali 55% Lin 45% pambuk

produkti ka rene ne toke dhe eshte per pak pis, keshtuqe duhet ta lani parase ta vishni.

Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: L-XL