Rroba banjo (Plazhi)

1,500 Lekë
SD236
In Stock
+

Rroba banje per djem

perdorim per ne plazh dhe gjate dites

material teper cilesor

marka S oliver

masa 152 / M

Beli 30cm

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte

Produkte Të Rastit

3,400 Lekë
Masa: M
2,900 Lekë
Masa: L, 3XL, 5XL
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 142/ 10-11 Vjec
2,200 Lekë
Masa: S, S-M