Jelek per Djem Ngjyre gri e erret

Write a review
1,200 Lekë
KD77
In Stock
+

Jelek dimeror per djem, per te kaluar dimrin sa me ngrohte

Materiali: 50% acril 50% Lesh

Ngjyra origjinale eshte dicka ne mes te zezes dhe grise

Masa Gjendje : 164 ( 14 Vjec )

Pershtatet 13-15 Vjec 

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Mëngë:
Pa mëngë
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: S, XL
2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL
1,700 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: S-M, XL, XXL-3XL