Triko per djem shumengjyreshe

Write a review
1,600 Lekë
KD303
In Stock
+

Triko per djem shume e bukur dhe cilesore

Sugjerohet per femije te moshes 5-6 Vjec

Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: 3XL
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
1,800 Lekë