1,200 Lekë
KD650
In Stock
+

xhinse te zeza per djem 

mbyllja para me zinxhir dhe kopse.dy xhepa te medhej dhe nje te vogel nga ana e perparme dhe dy xhepa te tjere pas.

prerje standarte


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Para
Temperatura e Larjes:
Max 40 Gradë

No reviews found

1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec, 176/ 15-16 Vjec, 180/ 17 Vjec, 19 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,500 Lekë

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 128/ 8 Vjec