Bluze ngjyre gri me kapuc- hoodie

1,600 Lekë
KD45
In Stock
+

Hoodie ngjyre gri me vija te bardha dhe me kapuc

dy xhepa para.

material cilesor 

Unisex per djem dhe vajza

Materiali 70% pambuk 30% poliester

Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: S-M, M
5,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,500 Lekë
Masa: M, M-L