Hoodie per Djem Ngjyre Blu

Write a review
1,800 Lekë
KD10
In Stock
+

Hodie per djem shume cilesore

mbyllja me zinxhir  dhe dy xhepa

Materiali 90% Pambuk 10%Poliester

Masa 152 kapuci nga brenda ngjyre Jeshile

Masa 158 kapuci nga brenda ngjyre Gri

Marka:
Annopol
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

3,200 Lekë
Masa: M
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,400 Lekë
Masa: S, M, XXL