Hoodie per djem ngjyre gri

1,600 Lekë
KD27
In Stock
+

Hodiee shume i bukur dhe cilesor per djem

ngjyra gri dhe shkrimi me germa te zeza

prerje dhe material cilesor

Materiali 100% Pambuk

Gjendje vetem Masa 128 Mosha 8 Vjec

pershtatet dhe per moshe 7 - 9 Vjec 

Hoodie eshte cope e trashe pambuku

Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
3,000 Lekë
Masa: S, XL
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec