1,800 Lekë
KD655
In Stock
+

Xhakete xhins e lehte per femije

xhaketa eshte e holle dhe shume e pershtatshme per zonat malore sepse mund ta perdorin dhe gjate mbremjeve verore.

ne pergjithesi sugjerohet per dite pranvere dhe vjeshte

gjithashtu dhe per dite dimri ne mabjente pak te ngrohta ose poshte nje xhupi.


Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: M-L, L
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec