1,100 Lekë
KD201
In Stock
+

kanatjere e holle per vajza per dite te ngrohta vere

kanatjerja eshte shume e bukur 

material prerje dhe qepje perfekte

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: S, M
3,700 Lekë
Masa: S
2,400 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masa: L, L-XL
750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec