Bluze me kapuc sportive per vajza, hoodie

1,800 Lekë
KD6
In Stock
+

Hoodie shume e bukur per vajza me disa ngjyra

mbyllja nga para me zinxhir

Masa 152  " per moshe 12Vjec "

e pershtatshme nga mosha 11-13 vjec

hoodie eshte unisex mund te vishet dhe nga djemte


Marka:
Annopol
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

850 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
2,500 Lekë
Masa: XS-S, XXL-3XL
1,300 Lekë
Masa: M-L, L
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
850 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec