1,200 Lekë
KD640
In Stock
+

Hoodie per vajza me menge te shkurtera. per dite pranvere vjeshte dhe mbremje verore

marka marions

materiali 90%pambuk 10% elastan

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Kaltër
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XL, XL-XXl
4,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL