2,400 Lekë
KD1
In Stock
+

pallto per vajza shume e bukur , e ngrohte me  dhe me kapuc

kapuci mund te hiqet dhe te vendoset perseri, kapuci eshte i kapur me kopsa

Masa: 110 Mosha 4 - 6 Vjeç

Marka: Carsamono

Marka:
Carsamono
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
5,500 Lekë
Masa: M, XXL
1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M