Xhup I Gjate Dhe I Ngrohte per Vajza

2,400 Lekë
In Stock
+

Xhup per vajza shume i bukur dhe i ngrohte.

material cilesor dhe qepje 

Masa 140  "10 Vjec"

ne pergjithesi pershtatet nga mosha 9 -11 vjec

per ndonje paqartesi na kontaktoni

Marka:
Lisabeta
Ngjyra:
Vjollcë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L
1,350 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec