700 Lekë
SH24
In Stock
+

Fjongo per vajza super e bukur dhe cilesore

Design unik

Materiali: 87%Poliakril 7%Poliamid 6%Lesh

Prerje Fikse

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliakril

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
3,300 Lekë
Masa: L, XXL-3XL
1,500 Lekë
Masa: M, M-L
1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec