2,000 Lekë
SH13
In Stock
+

Shall i gjate per femra dhe super cilesor

Permasat 86Cm x 176Cm

Materiali : 95%Viskoze 5%fije metali shkelqyes

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L