Shall i holle per femra

Write a review
1,900 Lekë
D118
In Stock
+

Shall teoper i bukur dhe cilesor per femra

Gjerësia: 70 cm
Gjatësia: 160 cm

Materiali: 45% Pambuku, 38% Poliester, 17% Poliakril

Me yje ngjyr blu 

Origjinal dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

900 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,600 Lekë
Masa: S, M
1,600 Lekë
Masa: XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec