2,100 Lekë
SH23
In Stock
+

Shall per femra ngjyre e verdhe 

cope e holle dhe mjaft cilesore 

Materiali 100% Poliester

Permasat: 60Cm x 360Cm

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: 3XL
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL