Shall per femra shume cilesor

2,300 Lekë
D245
In Stock
+

shall per femra shume i bukur dhe unik

Masa 1 Standarte

Materiali : 100%poliester 

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec