Shall per femra dhe i duhuri për një dimër të ngrohtë

Write a review
2,400 Lekë
SD187
In Stock
+

Shall per femra shume i bukur, i ngrohte dhe cilesor

I bërë nga fije shumëngjyrëshe dhe fije lak
Dimensionet L x W (cm) përafërsisht 195 x 75
Super e butë dhe e ngrohtë

83% poliester, 17% akrilik

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: L
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec