Bluze e bardhe per femra me jake V dhe verore

1,000 Lekë
LS51
In Stock
+

Bluze e bardhe verore shume e bukur 

produktit i mungojne etiketat origjinale.

masa afersisht dicka nga L ne XL


Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Veshje

Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec
1,500 Lekë
Masa: S, M
2,900 Lekë
Masa: M, L