Bluze e bardhe Tunika nga zero

1,800 Lekë
ZERO Mesazh
LS59
In Stock
+

Bluze e bardhe dhe e vecante nga zero

Materiali 100%viskoze

cmimi i sugjeruar 49.95 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: L, XL
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,900 Lekë
Masa: S