Bluze e bardhe verore per femra

1,200 Lekë
ZERO Mesazh
LS67
In Stock
+

Masa 38 ML

marka zero

materiali pjesa para 100%poliester

pjesa brendshme dhe pas 95%viskoz 5%elastan

Produkti duhet lare para se ta vishni, ka rene ne toke .


Cmimi rela 35.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
1,600 Lekë
Masa: XS-S, S
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,600 Lekë
Masa: XXL
1,500 Lekë
Masa: S, M

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
3,200 Lekë
Masa: M, L