Bluze e holle me menge te gjata

1,600 Lekë
GB65
In Stock
+

Bluze e holle me jake V dhe menge te gjata

e pershtatshme per dite vere te ngrohta ku ju duhet te vishni dicka me menge te gjata.

gjithashtu e pershtatshme dhe per dite pranvere dhe vjeshte


Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,100 Lekë
Masa: M, M-L
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec