Bluze e Holle me menge te gjata

2,000 Lekë
LS04
In Stock
+

Bluze e holle dhe e tejdukshme nga Esprit

bluza ne mes eshte me llastik dhe rryp

bluza eshte mase 38 Gjermane

e konvertuar ne masat qe ne jemi mesuar ne shqiperi eshte mase L por eshte e pershtatshme nese jeni  mase ne mes te L dhe XL


Marka:
Esprit
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
2,600 Lekë
Masa: XS-S, S, S-M
1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec