Bluze e lehte per femra s oliver

Bluze e lehte per femra s oliver

1,800 Lekë
SD186
Disponueshëm
+

Bluze e lehte dhe me menge te gjata

shume e pershtatur per sezonin e veres 

Masa 44

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Te Rastit

Ngjyra: Blu
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Bardhë
1,490 Lekë
Ngjyra: Gri