Bluze e Zeze me shirita te tejdukshem

Write a review
2,200 Lekë
ZERO Mesazh
LS37
In Stock
+

Marka Zero

Masa 34 XS/S/M

Bluza eshte model lirsho dhe pershtatet nga masa S deri ne masen M

Materiali 55%Poliester 45%Pambuk

cmimi i sugjeruar nga zero 39.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: XS-S, XXL-3XL
1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec