Bluze e zeze per Femra

2,200 Lekë
D125
In Stock
+

Bluze e zeze me menge te shkurtera

e pershtatur per dite te ngrohta

Gjatësia e pasme përafërsisht 61 cm në madhësi 36

 Masa 36 

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: XS-S, S, S-M, M
1,800 Lekë
Masa: XL