Çmimi ishte: 2,800 Lekë
1,700 Lekë
Ju Kurseni: 1,100 Lekë (39%)
- 39%
AM02_23A2
Disponueshëm
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 2+ 3+ 4+
Çmimi 1,530 Lekë 1,360 Lekë 1,275 Lekë

Bluze ngjyre gri me zemer te stampuar

Masa 40

Ngaqe eshte bluze  qe duhet te rrije lirsho eshte e pershtatshme nese jeni mase  L-Xl dhe XL-XXL

Marka S OliverMarka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
sh faleminderit. porosia me erdhi gjithcka shume mire.
bluzja shume e bukur dhe cilesore, me pelqeu dhe eshte me e bukur se ne foto tek dyqani juaj . i meriton 5 yje
Vlerësimi Juaj