Bluze kemishe fustan xhins

Write a review
1,700 Lekë
ZERO Mesazh
GB14
In Stock
+

Bluze e gjate xhins me jake v dhe  pjeserisht mbyllje me kopsa, rryp te holle ne mes

shume e pershtatur per stinen e veres

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit