Bluze me dizenjo lule rreth qafes

Bluze me dizenjo lule rreth qafes

4,000 Lekë
D102
Disponueshëm
+

Bluze super e bukur dhe e vecante

e pershtatur per sezonin pranvere dhe vjeshte pasi bluza eshte paksa e trashe

Masa: 38 

Materiali: 81% Viskozë, 17% Polyamide, 2% Elastane

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

cmimi i sugjeruar 79.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Shumëngjyrësh