Bluze me menge te gjata nga Q/S

Bluze me menge te gjata nga Q/S

Çmimi ishte: 2,600 Lekë
1,500 Lekë
Ju Kurseni: 1,100 Lekë (42%)
- 42%
SD107
Disponueshëm
+

bluze unike ne stil

ngjyrat te nderthurura ne menyre te vecante

Masa: M,L,XL

Prerje lirsho 

masa m eshte e pershtatshme nese jeni mase midis m dhe l

prerja l eshte e pershtatur nese jeni mase midis L dhe Xl

dhe prerja Xl eshte e pershtatur nese jeni mase midis Xl dhe XXL

Material: 100% pambuk

Marka: Q/S

cmimi i sugjeruar 29.99 euro

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
porosia me erdhi, jam shume e kenaqur me blerjen , bluzja eshte super
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: E Zezë, Vishnje
Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: E Zezë