2,600 Lekë
ZERO Mesazh
AM28
In Stock
+

Bluze ngjre blu pranvere vere dhe vjeshte

pjesa para 100% poliester

pjesa brenda dhe pas 95% Viskoz 5%Elastan

Marka Zero

Masa 44 (XXL)

Cmimi i sugjeruar 39.99 Euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
1,150 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XXL
3,200 Lekë
Masa: M, M-L