Bluze ngjyre limoni

3,000 Lekë
SD174
Disponueshëm
+

Në një përzierje pambuku, najlon dhe viskozë

Qafa e rrumbullakët me një zbukurim të dantella të ngushtë
Mbërthim me buton dhe çarë dekorative në pjesën e pasme
Gjatësia e pasme përafërsisht. 55 cm në madhësi 36

 Masa 36

Materiali: 46% pambuk, 35% najlon, 19% viskozë; 

Rreshtimi: 100% viskozë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Bardhë
2,700 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Bardhë
3,500 Lekë
Ngjyra: Blu